"M jak miłość" po wakacjach 2018. Iza i Marcin znowu razem! Jak pozbędą się Artura? [CO SIĘ WYDARZY?]

Zdjęcia z planu nowej czołówki "M jak miłość" ujawniają kolejne fakty z fabuły serialu. Pisaliśmy już o wspólnej przyszłości Joasi i Michała, teraz nadszedł czas na szczęśliwe zakończenie dla Izy i Marcina!

Multimedia

Iza (Adriana Kalska) od początku wpadła w oko Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Chłopak potrzebował jednak czasu, żeby otrząsnąć się po śmierci ukochanej Kasi (Agnieszka Sienkiewicz-Gauer), potem zakochanej parze przeszkodził Artur (Tomasz Ciachorowski) - były chłopak Lewińskiej, który okazał się niebezpiecznym psychopatą.

Joasia uratuje Michała? Trwają prace nad nową czołówką! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Na kolejnym zdjęciu z prac nad nową czołówką "M jak miłość" widać uśmiechniętych Mikołaja Roznerskiego i Adrianę Kalską. To może oznaczać tylko jedno! W najbliższej przyszłości ich bohaterowie będą układać sobie życie razem! Iza trafi do szpitala i prawdopodobnie straci pamięć, jednak ona i Marcin pokonają te przeciwności. Wygląda też na to, że Artur przynajmniej częściowo nie będzie już decydował o losie Izy. Czy to oznacza, że Marcin rozstanie się z Anią (Maria Pawłowska)? Niekoniecznie!

Nie wiemy jeszcze, czy Marcin i Iza znów się ze sobą zwiążą. Być może znaleźli się razem w czołówce ze względu na swoją córkę. Jeżeli uda im się pozbyć Artura, Chodakowski i Lewańska prawdopodobnie będą razem wychowywać Maję, a co za tym idzie, stworzą rodzinę - niezależnie od tego, czy będą parą. Dla widzów oznacza to przede wszystkim, że Izę czeka szczęśliwa przyszłość, z dala od despotycznego Artura.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×