"M jak miłość" po wakacjach 2018. Iza straci przez Artura wszystkie włosy? Drastyczna metamorfoza Adriany Kalskiej. Co się stało? [ZDJĘCIA]

Adriana Kalska, czyli Iza z "M jak miłość" wrzuciła do sieci niepokojące zdjęcie. Aktorka pozuje na nim z łysą głową. Co się stało gwieździe serialu Dwójki? Czy Iza straci po wakacjach swoje piękne, czarne włosy?

Multimedia

Adriana Kalska opublikowała w sieci zdjęcie niezwykłej metamorfozy. Gwiazda serialu "M jak miłość" jest na nim kompletnie łysa. Co oznacza ta niepokojąca zmiana wizerunku Adriany Kalskiej? Przypominamy, że przed wakacjami Iza wpadła w sidła Artura (Tomasz Ciachorowski), który najpierw się nad nią znęcał, a potem wywiózł ją razem z córką za miasto. Wiadomo już, że w nowych odcinkach kobieta w ciężkim stanie trafi do szpitala. Czeka ją też utrata pamięci.

Młoda gwiazda "M jak miłość" pokazała chłopaka. Jak wygląda? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Iza w "M jak miłość" po wakacjach 2018 straci przez Artura również wszystkie włosy? Nic takiego nie będzie mieć miejsca. Gwiazda "M jak miłość" przygotowuje się do kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

próby,proby,próby... @twojatwarzbrzmiznajomo od jesieni na antenie :) pozdro od ufolka - podpisała fotkę aktorka

Jak podoba się wam metamorfoza Adiany Kalskiej? Będziecie jej kibicować w muzycznym show Polsatu?

Zobacz galerię

Kacper Kuszewski o "Twoja twarz brzmi znajomo"

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Pewnie to do Twojej twarzy a już zaraz plota pójdzie… łatwo jest manipulować ludzmi

    28.07.2018 20:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×