"M jak miłość" po wakacjach 2018. Joasia i Michał będą razem? Czeka ich burzliwa rozmowa! [CO SIĘ WYDARZY?]

Asia nie może zapomnieć o śmierci Tomka. W nowych odcinkach "M jak miłość" pojawi się dla niej szansa na nową miłość! Czy Chodakowska z niej skorzysta? Sprawdźcie, co wydarzy się w serialu po wakacjach!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 od 27.08.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Tomek (Andrzej Młynarczyk) zginął już niemal rok temu, a Asia (Barbara Kurdej-Szatan) nadal nie potrafi do końca otrząsnąć się z żałoby. Czy już niedługo w jej życiu pojawi się miejsce na nową miłość? Nowy sąsiad będzie próbował się do niej zbliżyć!

Andrzej nie pójdzie do więzienia? Pomoże mu Aneta! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Pisarz Michał Ostrowski (Paweł Deląg) będzie chciał podbić serce młodej wdowy. Najpierw zbliży się do Wojtusia (Feliks Matecki) - zacznie udzielać mu korepetycji z języka polskiego, zaprzyjaźni się z chłopcem, pozna jego sekrety i wreszcie zastąpi mu zmarłego ojca.

W 1379. "M jak miłość"" Joasia zaprosi Ostrowskiego na kolację. Podczas wieczoru Michał zacznie jej opowiadać, że sam wcześnie stracił jednego z rodziców. Jak informuje "Świat Seriali", sąsiad spróbuje pocałować Chodakowską! Czy to oznacza, że Asia odnajdzie nową miłość? Jednak nie - kobieta natychmiast spoliczkuje natręta. Ich dalsze losy poznamy w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×