"M jak miłość" po wakacjach 2018. Joasia nie będzie mogła chodzić! Co jej się stało? [CO SIĘ WYDARZY]

Po śmierci męża Joasię czekają kolejne nieszczęścia! Młoda wdowa będzie musiała zmierzyć się z poważnymi dolegliwościami. Kto jej teraz pomoże? Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 w TVP2! - sprawdź program tv

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) już niedługo będzie musiała zmierzyć się z nowymi problemami. Nie dość, że u jej boku zabrakło Tomka, a Wojtuś będzie potrzebował jej pomocy przy pierwszych miłosnych rozterkach, Chodakowska będzie miała poważne problemy z kręgosłupem, które dosłownie zwalą ją z nóg! Kto jej pomoże?

Naćpana Iza? Czy Marcin ocali ją przed Arturem? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

W 1382. odcinku "M jak miłość" Joasia podczas zakupów poczuje nagły ból. Jak donosi "Świat Seriali", Michał (Paweł Deląg) zauważy kulejącą sąsiadkę i od razu zaproponuje jej swoją pomoc.

Pisarz natychmiast rozpozna rwę kulszową - na tę samą dolegliwość cierpiał jednego z bohaterów jego ostatniej książki. Michał zaniesie zakupy do domu Basi, znajdzie jej najlepszego lekarza, a na koniec sam uda się dla niej do apteki. Czy to początek bliższej zażyłości między młodą wdową a jej sąsiadem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×