"M jak miłość" po wakacjach 2018. Julita „Jula” Fabiszewska odchodzi serialu. Marcin zatrudni nową nianię dla Szymka? [ZDJĘCIA]

Julita „Jula” Fabiszewska zadebiutowała w "M jak miłość" w 2017 roku. Znana wokalistka wcielała się w nianię synka Marcina Chodakowskiego - Szymka. Jej przygoda z serialem już się jednak zakończyła. Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 Marcin zatrudni nową nianię dla Szymka?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018, o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Mała rólka w "M jak miłość" była dla Julity Fabiszewskiej aktorskim debiutem. Bohaterka, w którą wcielała się od 2017 roku pojawiła się w życiu Marcina (Mikołaj Roznerski). Ich znajomość zaczęła się dość pechowo, bo od stłuczki na ulicy i sporej kłótni. Chodakowski postanowił ostatecznie zatrudnić Paulinę, która została nianią małego Szymka (Staś Szczypiński).

Mikołaj Roznerski o nowych odcinkach: Happy endu nie będzie, ale... [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Julita „Jula” Fabiszewska poinformowała, że jej przygoda z "M jak miłość" już się zakończyła. -Szczerze mówiąc, to trochę pograłam w "M jak miłość", jeździłam tam dosyć długo. To inaczej wygląda z drugiej strony, nagrania trwają troszeczkę dłużej, natomiast ja to fantastycznie wspominam. Aktorka ze mnie żadna... Próbowałam, chociaż jakby była jakaś gangsterska rola do zagrania, to czemu nie - powiedziała w rozmowie z Plejadą Jula.

Co będzie teraz z małym Szymkiem? Czy Marcin w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 będzie szukał dla synka nowej niani? Niekoniecznie. Wiadomo już, że po wakacjach Marcin i Ania zamieszkają razem. Jest spore prawdopodobieństwo, że dziennikarka pomoże Chodakowskiego w opiece nad synkiem i córką Mają.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ULA BEDZIE (gość)

    NOWA NIANIA

    03.08.2018 10:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×