"M jak miłość" po wakacjach 2018. Julka czy Kalina? Kogo wybierze Paweł? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]

Jeszcze w sierpniu zobaczymy nowe odcinki "M jak miłość" w TVP2. Podczas nagrań czołówki do serialu aktorzy opowiadali o pracy na planie najpopularniejszej polskiej produkcji. Co powiedział Rafał Mroczek, czyli serialowy Paweł?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Dla wielu ludzi jestem Pawłem Zduńskim – mówi aktor. Twierdzi, że po 18 latach emisji serialu "M jak miłość" widzowie często utożsamiają go z odgrywaną postacią i zwracają się do niego serialowym imieniem. Rafał Mroczek podkreśla, że po blisko dwóch dekadach na planie kultowego serialu TVP2 czuje, że robi coś, co zostanie zapamiętane.

Wszystkie dziewczyny Pawła Zduńskiego. Kalina do nich dołączy? [GALERIA]Zobacz więcej

Rafał Mroczek w serialu TVP2 wciela się w postać Pawła Zduńskiego. Twierdzi, że po 18 latach emisji "M jak miłość" wielu widzów utożsamia go z graną przez niego postacią. Zdarza się, że spotykani na ulicy ludzie zwracają się do niego serialowym imieniem. Podobne sytuacje spotykają także innych członków obsady. – Dla niektórych jesteśmy po prostu postaciami, które odgrywamy. Bardzo często się zdarza, że zwracają się do nas w imieniu serialowym, a mam tych imion tak naprawdę cztery – mówi aktor.

Mimo wakacyjnej przerwy w emisji serialu aktorzy ostatnie dni spędzili na planie. Pracowali nad nową czołówką, która zmieni się piąty raz na przestrzeni minionych osiemnastu lat. Ostatnie modyfikacje miały miejsce w 2015 roku. Od tego czasu nastąpiły jednak istotne zmiany w obsadzie aktorskiej. Teraz serialowy Paweł występuje pomiędzy dwiema kobietami - Julką (Joanna Kuberska) i Kaliną (Karolina Sawka). Wygląda więc na to, że to one będą starały się o jego względu. Którą z nich wybierze Zduński? Co będzie z Katią (Joanna Jarmołowicz), z którą Paweł wziął ślub? Przekonamy się wkrótce!

Rozstania i wielkie powroty. Jak zmiany w obsadzie wpłyną na losy bohaterów? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×