"M jak miłość" po wakacjach 2018. Kacper Kuszewski komentuje swoje odejście! Zobaczymy jeszcze Marka Mostowiaka na ekranie? [CO SIĘ WYDARZY?]

Kacper Kuszewski skomentował na Facebooku swoją decyzję o odejściu z "M jak miłość". Dzięki wyjaśnieniom aktora wiemy już, co skłoniło go do zmiany zawodowych planów oraz kiedy jego bohater zniknie z serialu.

Multimedia

"M jak miłość" gości w polskich domach od 2000 roku. Kacper Kuszewski, który należał do obsady serialu od samego początku jego istnienia, na Facebooku skomentował swoje odejście. Aktor podziękował widzom za życzliwość i zapowiedział, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach.

Gwiazda "M jak miłość" odchodzi z serialu! Co dalej z postacią? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Artysta od dawna szuka nowych wyzwań. Brał udział w takich programach jak "Taniec z gwiazdami" czy "Jak oni śpiewają", a w 2017 roku wystąpił w 8. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". W kolejnym sezonie dołączył do grona jury programu. Cały czas gra w teatrze, nagrał też album studyjny, oprócz tego w latach 2016-2018 był wokalistą zespołu Leszcze.

W swoim oświadczeniu odnośnie odejścia z "M jak miłość" napisał:

Nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć i ruszyć dalej, po nowe doświadczenia. Największa frajda w zawodzie aktora to wcielanie się w coraz to inne postacie, odkrywanie w sobie nowych barw i możliwości i dowiadywanie się w ten sposób czegoś nowego o życiu, o ludziach i o sobie samym. Mam nadzieję, że przede mną jeszcze wiele ciekawych ról i aktorskich wyzwań. I bardzo liczę na to, że będziecie Państwo nadal mi kibicować.

Iza i Ania w bistro. Lewińska odzyska pamięć? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zdradził też, że Marek pojawi się jeszcze w kilku powakacyjnych odcinkach. Uwagę zwraca kilka enigmatycznych słów na temat nowych wątków w serialu:

Nie martwcie się, Marek nie zniknie tak od razu, po wakacjach jeszcze przez kilka tygodni będzie pojawiał się w Waszych domach. A historia naszej serialowej rodziny będzie toczyć się dalej, pojawią się nowe ciekawe wątki i być może... powrócą jakieś postaci z przeszłości, kto wie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×