"M jak miłość" po wakacjach 2018. Kacper Kuszewski odchodzi z serialu! Co dalej z postacią Marka Mostowiaka? Umrze? [CO SIĘ WYDARZY?]

To będzie ogromny szok dla fanów serialu "M jak miłość"! Jak informuje Super Express z produkcją właśnie rozstał się Kacper Kuszewski, czyli serialowy Marek Mostowiak! Co dalej z jego postacią? Czy zostanie uśmiercona przez producentów oraz scenarzystów?

Multimedia

Wielu fanom trudno będzie pogodzić się z tą decyzją, ale według rewelacji Super Expressu, Kacper Kuszewski już podjął decyzję o odejściu z "M jak miłość", o czym poinformował swoich kolegów. Co go do tego skłoniło?

Sam Kuszewski nie komentuje swojej decyzji, ale potwierdził ją w rozmowie z dziennikiem. Nie da się w sekundzie odpowiedzieć na to pytanie. To duża historia wokół tego - miał powiedzieć dziennikarzom aktor. Przypomnijmy, że ostatnio mogliśmy oglądać Kacpra Kuszewskiego w roli jurora w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Weronika Rosati znów w serialu! Odnowi konflikt z Magdą? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Kacper Kuszewski z serialem "M jak miłość" związany był od samego początku, czyli od 2000 roku. To właśnie na jego postaci początkowo opierał się serial, ale nie możemy oprzeć się wrażeniu, że w ostatnich odcinkach scenarzyści nie mieli już pomysłu na postać Marka Mostowiaka. Czy to oznacza, że ta postać zostanie w serialu uśmiercona? Tego nie wiemy, chociaż część aktorów ma nadzieję, że Kuszewski po przerwie zdecyduje się na powrót do "emki".

Teraz możemy jedynie spekulować, co się stanie z postacią Marka Mostowiaka. Może wyjedzie za granicę, gdzie rozpocznie nowe życie? Przekonamy się w "M jak miłość" po wakacjach! Będziecie tęsknić za ostatnim prawdziwym Mostowiakiem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Lol (gość)

  Dlaczego

  16.06.2018 18:49
 • Bet (gość)

  Haha dokladnie w pudelka wpadnie

  14.06.2018 19:04
 • Ser-nick (gość)

  Pudłami go, pudłami!

  14.06.2018 14:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×