"M jak miłość" po wakacjach 2018. Katia zabije Igora żeby ratować Pawła?! [CO SIĘ WYDARZY]

Paweł ożenił się z Katią, aby dziewczyna mogła zostać w Polsce. Zrobił to na prośbę swojej nowej szefowej, Katii. Okazuje się jednak, że w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 życie Pawła może być zagrożone. Czy Katia zabije człowieka, aby go ochronić?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 od poniedziałku, 4.09.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Fikcyjny ślub Pawła (Rafał Mroczek) z Katią (Joanna Jarmołowicz) przyniesie Zduńskiemu sporo problemów. Okazuje się bowiem, że dawny narzeczony Katii, bardzo się zdenerwuje, gdy dowie się, że Katia wyszła za mąż. Igor (Ali Bakhrutdinov) będzie chciał odzyskać narzeczoną?

Paweł zginie? Wszystko przez ślub z Katią! [CO SIĘ WYDARZY?+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 Igor zadzwoni z Gruzji do Katii. - Więc jesteś teraz mężatką? - spyta, a gdy Katia usłyszy jego głos nie będzie ukrywała przerażenia. - Gratuluję. Różnie w życiu bywa. Dziś mężatka, jutro, kto wie... może wdowa? - powie bandyta.

Igor nie zawaha się przed niczym, byle odzyskać swoją narzeczoną. Wie o tym Katia, która gdy zobaczy byłego narzeczonego w drzwiach mieszkania, od razu sięgnie po pistolet! - Wynoś się stąd! - krzyknie celując Gruzinowi w głowę. Co będzie dalej? Czy Katia zabije Igora, żeby ochronić Pawła? Przekonamy się już wkrótce!

Pierwsze odcinki za darmo w internecie! Jak zaczęła się historia rodu Mostowiaków? [GDZIE OGLĄDAĆ?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×