"M jak miłość" po wakacjach 2018. Kinga i Piotrek będą mieli bliźnięta! Co z karierą przyszłej mamy? [CO SIĘ WYDARZY?]

Ciąża Kingi miała być spełnieniem marzeń. Jednak na nią i Piotrka czekają niespodziewane wiadomości - wkrótce zostaną rodzicami bliźniąt! Jak ta wiadomość wpłynie na napiętą ostatnio atmosferę w ich domu?

Multimedia

Kinga (Katarzyna Cichopek) już jakiś czas temu wyznała Piotrkowi (Marcin Mroczek), że marzy o kolejnym dziecku. Niestety, jej słowa okazały się początkiem kłopotów. Zduńska wywierała na męża presję, która wcale nie ułatwiała parze zajścia w ciążę. Kiedy wreszcie się udało, pojawiło się przypuszczeniem, że Piotrek może nie być ojcem - Kingę od pewnego czasu adorował przystojny właściciel winnicy, Jarosław Dobrzański (Przemysław Wyszyński). Podejrzenie o zdradę to nie koniec kłopotów, z którymi będą musieli zmierzyć się przyszli rodzice!

Iza trafi do szpitala! Marcin przyczyni się do śmierci Lewińskiej? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas badania USG okaże się, że Kinga nosi pod sercem nie jedno, ale dwoje dzieci! To oznacza dwa razy więcej zamieszania w domu na Deszczowej. Małżonkowie wychowują już Lenę (Marysia Głowacka) i małego Miśka (Mikołaj Wudkiewicz). Choć mogą liczyć na pomoc Basi (Teresa Lipowska), to na pewno nie obędzie się bez kłopotów.

W ostatnim odcinku przed wakacjami Kinga była zachwycona wizją kolejnej ciąży. Jak niespodziewana wiadomość o bliźniętach wpłynie na jej uczucia? Już przy planowaniu trzeciego dziecka obawiała się, że ucierpi jej kariera, teraz przyszła mama będzie musiała przewrócić całe swoje życie do góry nogami! Oby wszystkie te przeciwności losu nie zachwiały szczęściem Zduńskich!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×