"M jak miłość" po wakacjach 2018. Kinga i Piotrek będą mieli bliźnięta! Znamy płeć ich dzieci! [CO SIĘ WYDARZY?]

Kinga i Piotrek już niedługo powitają na świecie kolejnych członków swojej rodziny! Jakiej płci będą mali przedstawiciele rodu Zduńskich? My już wiemy, czego się spodziewać w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 od 27.08.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Już po wakacjach Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) wybiorą się na swoją pierwszą wizytę u ginekologa. Badanie pokaże jednoznacznie, że podobnie jak przed laty Marysia (Małgorzata Pieńkowska) jej synowa urodzi bliźnięta! Na tym jednak nie koniec niespodzianek.

Paweł zginie? Wszystko przez ślub z Katią! [CO SIĘ WYDARZY?+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nierozwiązane pozostaje pytanie co do płci małych Zduńskich. Ciężarna Kinga będzie przeżywała prawdziwą huśtawkę nastrojów. "Kurier TV" informuje, że jej napady wściekłości przeplatane euforycznymi stanami zasugerują Piotrkowi, czego oczekiwać w dniu porodu.

Zduński dojdzie do wniosku, że jego żona z pewnością spodziewa się dziewczynki. Sama Kinga jest jednak przekonana, że urodzi chłopca - tak podpowiada jej kobieca intuicja. Czy to oznacza, że bliźnięta będą różnej płci? Odpowiedź przyniosą nowe odcinki "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×