"M jak miłość" po wakacjach 2018. Kinga może stracić dziecko? Co ściągnie Zduńskich do szpitala? [CO SIĘ WYDARZY?]

Kinga i Piotrek jeszcze niedawno cieszyli się, że znów zostaną rodzicami. Wizyta u lekarza przyniosła kolejne nowiny - para spodziewa się bliźniąt! Na tym jednak nie koniec - wygląda na to, że Zduńskich czekają dramatyczne chwile!

Multimedia

Marcin Mroczek po raz kolejny dzieli się zdjęciami z planu. Tym razem aktor odwiedził szpital, w którym nagrywane są takie seriale jak "Na dobre i na złe", "Na sygnale" czy "W rytmie serca". Czy to oznacza, że już niedługo dołączy do grona lekarzy z Leśnej Góry? Niekoniecznie!

Jedno z bliźniąt Kingi i Piotrka dostanie imię po pradziadku Lucjanie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kinga (Katarzyna Cichopek) bardzo chciała po raz trzeci zostać mamą. Na upublicznionym przez Marcina Mroczka nagraniu widać, że razem z Piotrkiem już niedługo znów odwiedzi szpital. W tle widać wiele karetek - czy jedna z nich przywiezie Zduńską do kliniki?

Żona Piotrka jest już w zaawansowanej ciąży, w dodatku spodziewa się bliźniąt. Niestety, ta ciąża raczej nie przebiegnie bez żadnych komplikacji! W przypadku bliźniąt nawet z pozoru błahe problemy mogą okazać się poważnym zagrożeniem, a przyszli rodzice bez potrzeby nie ryzykowaliby odwiedzin w pełnej zarazków klinice. Kindze uda się donosić ciążę?

Inne ujęcie przedstawia Piotrka i Kingę w kuchni na Deszczowej. Aktorzy się wygłupiają, ale to nie znaczy, że ich postaciom jest do śmiechu! Kinga jest ubrana w piżamę, która dodatkowo podkreśla ciążowy brzuszek. Czy stan zdrowia zmusi Zduńską do pozostania w łóżku? Przyszła mama będzie musiała o siebie zadbać, jeżeli chce urodzić zdrowe dzieci!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×