"M jak miłość" po wakacjach 2018. Małgosia wróci do serialu? Joanna Koroniewska odpowiedziała na plotki! [CO SIĘ WYDARZY?]

Joanna Koroniewska występowała w "M jak miłość" od samego początku. Od kiedy zniknęła z serialu, fani bez przerwy oczekują jej powrotu. Teraz głos w tej sprawie zabrała sama aktorka.

Multimedia

Małgosia (Joanna Koroniewska) wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie ona i jej były mąż, Michał Łagoda (Paweł Okraska), postanowili znów się pobrać. Wkrótce potem doszło do wypadku samochodowego, po którym najmłodsza córka Basi i Lucjana zniknęła bez śladu.

Filip Gurłacz w obsadzie! Kiedyś grał narkomana, teraz będzie stał na straży prawa! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tajemnicze odejście Małgosi pozwoliłoby na powrót tej postaci. Pytanie tylko, czy sama Koroniewska będzie chciała kontynuować swoją przygodę z serialem. Niedawno aktorka w mediach społecznościowych wypowiedziała się na temat roli w "M jak miłość":

Ten etap zakończyłam w swoim życiu, mimo wielu plotek na temat mojego rzekomego powrotu (...). Przede wszystkim coś się wypaliło. Nie lubiłam też postaci, przez pryzmat której byłam postrzegana - jestem delikatnie rzecz ujmując szalona, a ona taka "zimna ryba" (...). "M jak miłość" i jego ekipa zawsze będą mi bliskie.

Dominika Ostałowska i Andrzej Młynarczyk razem na scenie! [WIDEO]Zobacz więcej

Artystka zapowiedziała jednak, że planuje już kolejne przedsięwzięcia. Z pewnością nie będzie to udział w najbliższej ani następnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Mierz siły na zamiary. Zapewniam, że śpiewać "nie każdy może" - tak Koroniewska skomentowała pomysł występu w polsatowskim show, którego prowadzącym jest jej mąż, Maciej Dowbor.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Już któryś raz z rzędu piszecie że Koroniewska wraca . za rok też będziecie o tym pisać ? To może artykuł schować do szuflady , nie będziecie musieli co rok pisać tego samego . .

    12.07.2018 17:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×