"M jak miłość" po wakacjach 2018. Marek Mostowiak umrze?! Wiemy, co się z nim stanie! [CO SIĘ WYDARZY]

Co stanie się z Markiem Mostowiakiem w "M jak miłość"? Kacper Kuszewski ogłosił, że odchodzi z serialu, zdradził też, co spotka jego postać w najbliższym czasie. Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach po wakacjach 2018!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Kacper Kuszewski, który od 18 lat wciela się w Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość" postanowił pożegnać się z tą rolą. - Zostawiam w "M jak miłość" i ludziach, którzy tworzą ten serial, kawał swojego życia, morze wspomnień, momentów fajnych i trudnych, ale teraz, po osiemnastu latach, czuję ekscytację człowieka, który wkracza w pełnoletność i może powiedzieć rodzicom: cześć, teraz będę żył i działał po swojemu - mówi aktor. Co stanie się z uwielbianym przez widzów bohaterem?

Marek Mostowiak kiedyś i dziś. Jak zmienił się Kacper Kuszewski przez lata? [GALERIA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 Marek Mostowiak będzie jeszcze obecny w Grabinie. Ostatni dzień zdjęciowy Kuszewskiego zaplanowany jest na początku lipca. Dzięki temu, że serial nagrywany jest z wyprzedzeniem, odcinki z Markiem będę emitowane do listopada. Twórcy chcą, aby widzowie mieli trochę czasu, by oswoić się ze zniknięciem kolejnej postaci z serialu.

Co zatem wydarzy się w życiu Marka? Czy jedyny syn Basi (Teresa Lipowska) i Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) umrze? - Nie chcę zbyt wiele zdradzać, żeby nie zepsuć fanom serialu przyjemności z oglądania. Na pewno nie zdarzy się nic tragicznego, prawdopodobnie Marek gdzieś wyjedzie. Scenarzyści chcą na wszelki wypadek zostawić tej postaci jakąś furtkę i możliwość powrotu. Nie planuję z niej korzystać, ale życie jest nieprzewidywalne - wyjaśnia Kacper Kuszewski. Z naszych informacji wynika, że Marek i Ewa (Dominika Kluźniak) wyjadą do Dublina.

Weronika Rosati znów w serialu! Odnowi konflikt z Magdą? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Kacper Kuszewski jurorem w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×