"M jak miłość" po wakacjach 2018. Marek wyrzeknie się córki? Rozłam w rodzinie Mostowiaków! [CO SIĘ WYDARZY?]

Marek odchodzi z "M jak miłość", zanim jednak pożegna się z serialem w Grabinie dojdzie do dramatycznych wydarzeń. Dlaczego Mostowiak wścieknie się na jedną ze swoich córek? Sprawdźcie, co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach?

Multimedia

Marek (Kacper Kuszewski) już niedługo opuści rodzinę, wcześniej jednak popadnie w konflikt z Ulą (Iga Krefft). Wszystko przez nieodpowiedzialne zachowanie dziewczyny, która nie tylko postanowi na stałe związać się z kryminalistą Bartkiem (Arkadiusz Smoleńska), ale też ucieknie z Grabiny!

Ula ucieknie i zerwie kontakt z rodziną! Co będzie z siedliskiem? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ula będzie z Bartkiem pomimo sprzeciwu najbliższych: Andrzejka (Tomasz Oświeciński), Marka i reszty rodziny. Tylko Barbara (Teresa Lipowska) stanie po stronie wnuczki i spróbuje uświadomić synowi, że miłość jest ślepa, a Ula ma prawo do szczęścia.

Czarę goryczy przeleje ucieczka zakochanych. Ponieważ Ula nie będzie dawała znaku życia, opiekę nad siedliskiem przejmą Andrzejek, Marzenka (Olga Szomańska) i Ewa (Dominika Kluźniak). W 1378. odcinku "M jak miłość" Marek nawiąże kontakt z córką i postawi jej ultimatum - jeżeli w ciągu tygodnia dziewczyna nie wróci do siedliska, pozostali przestaną przejmować się nią i jej sprawami. Czy to początek rozłamu w rodzinie Mostowiaków?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×