"M jak miłość" po wakacjach 2018. Marta będzie miała kolejny romans? Co z Andrzejem? [CO SIĘ WYDARZY?]

Marta wróci do "M jak miłość" już po wakacjach. W jednym z wywiadów Dominika Ostałowska zdradziła, co czeka jej bohaterkę po przyjeździe do kraju. Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 od 27.08.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) mimo wzlotów i upadków stanowili szczęśliwe małżeństwo. Wszystko się zmieniło, gdy pani sędzia postanowiła wyjechać do Kolumbii i wpadła w ramiona archeologa Jana (Igor Kujawski)... Co czeka Martę w nowych odcinkach serialu?

Kisielowa doprowadzi do wypadku i spróbuje odbić partnera Basi! Dojdzie do oświadczyn! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Związek z archeologiem nie przetrwał próby czasu i po powrocie do "M jak miłość" Marta znów będzie samotna. Problemy z dziećmi nie przeszkodzą jej jednak w poszukiwaniach prawdziwej miłości. Kto tym razem zagości w jej sercu?

Przez jakiś czas będzie kursować między Polską a Berlinem, co ma związek z poważnymi zawirowaniami zawiązanymi z jej synem, Łukaszem (…). Jednocześnie rozwinie się wątek związany z życiem uczuciowym Marty - zdradziła Dominika Ostałowska czytelnikom "Tele Tygodnia".

Czy to oznacza, że Martę czeka całkiem nowa miłość? A może odżyje w niej uczucie do Budzyńskiego? On i Magda (Anna Mucha) mają przed sobą wiele trudności, które mogą doprowadzić do rozpadu ich związku. Czy Andrzej będzie szukał pocieszenia u Marty? Odpowiedzi poznamy w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach!

Pierwsze odcinki za darmo w internecie! Jak zaczęła się historia rodu Mostowiaków? [GDZIE OGLĄDAĆ?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×