"M jak miłość" po wakacjach 2018. Marta i Budzyński znowu razem? Połączy ich mroczna tajemnica Łukasza? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W "M jak miłość" po wakacjach 2018 pojawi się Marta Mostowiak. Sędzina wróci do Polski nie tylko ze względu na ślub Marysi i Rogowskiego, ale również w związku z problemami z Łukaszem. Czy kłopoty z synem zbliżą ją do Budzyńskiego?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018, o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Marta (Dominika Ostałowska) ukrywa przed najbliższymi mroczną tajemnicę. Mostowiaczka w "M jak miłość" po wakacjach wróci do Polski z Berlina, gdzie do tej pory mieszkała z Łukaszem i Anią. Czy problemy z Łukaszem zbliżą ją do ex-męża Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)?

Marta przyjedzie do Polski po kolejnym zawodzie miłosnym, który przeżyje w Berlinie, gdzie mieszka obecnie wraz ze swoim synem. Najpierw będzie to krótka wizyta związana z udziałem w ważnej uroczystości rodzinnej w Grabinie, ale niedługo potem prawniczka przyjedzie do kraju już na stałe. Marta wróci z mroczną tajemnicą dotyczącą jej syna Łukasza. Scenarzyści przewidują duży wątek z ich udziałem w sezonie jesiennym. A z Budzyńskim i jego rodziną Martę będą łączyły poprawne, a nawet przyjacielskie stosunki - zdradziła "SE" Karolina Baranowska z biura MTL Maxfilm.

Marysia ma nową siostrę? Kolejne zdjęcia z planu! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Jak na powrót Marty zareaguje jednak Magda (Anna Mucha)? Czy nad jej związkiem z prawnikiem zawisnął przez powrót Marty czarne chmury? A przede wszystkim: w jakie tarapaty wpadł Lukasz? Dowiemy się tego po wakacjach 2018.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fankaememek (gość)

    A ja lubię Martę i ciesze się ze wraca!!!! Mam tylko nadzieje ze nie wszystkich starych aktorów wymienia na nowych co już się dzieje powoli bo to juz nie będzie ten serial!!!!

    26.07.2018 23:48
  • Lidia (gość)

    Wcale nie stesknilam sie za Marta ztrobila z siebie stare grube babsko ,paskudna,nie ma innych propozycji??

    26.07.2018 14:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×