"M jak miłość" po wakacjach 2018. Marta ma kłopoty? Chodzi o jej dzieci! [CO SIĘ WYDARZY?]

"M jak miłość" szykuje dla widzów kolejne niespodzianki! Od razu po swoim powrocie do serialu Marta będzie musiała stawić czoła wielu trudnościom. Sprawdźcie, co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018, o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Marta (Dominika Ostałowska) wróci do Polski nie tylko po to, żeby wziąć udział w ślubie Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Okazuje się, że pani sędzia już niedługo wpadnie w poważne tarapaty!

Marysia ma nową siostrę? Kolejne zdjęcia z planu! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Po swoim powrocie w 1400. odcinku "M jak miłość" Marta znów opuści kraj i na jakiś czas wyjedzie do Berlina, gdzie mieszka z Łukaszem (Adrian Żuchewicz) i Anią (Weronika Wachowska). Wyjdzie na jaw, że Marta niedawno rozstała się ze swoim kochankiem i znowu jest samotna. To jednak nie koniec jej kłopotów!

Wkrótce Marta przyjedzie do Polski po raz drugi. Tym razem będzie ukrywała przed bliskimi pewną mroczną tajemnicę! Sekret dotyczy Łukasza i problemów, które na siebie ściągnął. Co takiego zrobił i czy to oznacza, że Adrian Żuchewicz znów zagości w na naszych ekranach? To wyjaśnią nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×