"M jak miłość" po wakacjach 2018. Marta wróci na ślub Marysi i Artura? Zostanie na dłużej? [CO SIĘ WYDARZY]

Wiadomo już, że do "M jak miłość" po wakacjach 2018 wróci Dominika Ostałowska, czyli serialowa Marta Mostowiak. Co jest powodem jej powrotu? Zapytaliśmy o to aktorkę!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

To już więcej niż pewne. Będzie ślub w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018. Wciąż nie wiadomo na pewno, kto stanie na ślubnym kobiercu, ale najbardziej prawdopodobna wersja to ta, że swój związek odnowią Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa).

Ślub w nowych odcinkach! Kto powie sakramentalne "tak"? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Ta wersja staje się jeszcze bardziej wiarygodna dzięki potwierdzeniu przez powracającą do serialu Dominikę Ostałowską, że dawno niewidziana Marta Wojciechowska pojawi w związku z ważną uroczystością rodzinną. Czy może być coś ważniejszego niż ponowny ślub siostry?

"M jak miłość" - streszczenia odcinków w naszym serwise!

Przypomnijmy, że Marta wyjechała po rozwodzie z Andrzejem (Krystian Wieczorek) do Kolumbii. W Ameryce Południowej Marta przebywa razem z Anią (Weronika Wachowska) i Łukaszem (Adrian Żuchewicz). Wiadomo już, że dzieci wrócą na uroczystość razem z nią. Czy zostaną na dłużej? Przekonamy się już wkrótce!

Kiedy nowe odcinki? Wiemy, co się wydarzy! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×