"M jak miłość" po wakacjach 2018. Marta wróci zza granicy? Czy rozbije związek Magdy i Andrzeja? [CO SIĘ WYDARZY?]

W "M jak miłość" szykuje się kolejny powrót! Marta przyjedzie zza granicy i znów pojawi się w życiu Mostowiaków. Czy jej obecność wpłynie na uczucie łączące Magdę i Andrzeja? Sprawdźcie, czego się spodziewać po wakacjach!

Multimedia

Marta (Dominika Ostałowska) opuściła Polskę, by wraz z Łukaszem (Adrian Żuchewicz) i małą Anią (Weronika Wachowska) rozpocząć nowe życie za granicą. Wygląda jednak na to, że już niedługo sędzina powróci w rodzinne strony!

Artur skatuje Izę? Lewińska straci pamięć? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Rafał Mroczek opublikował na swoim Instagramie kolejne zdjęcie z planu! Tym razem widać na nim kuchnię w domu w Grabinie. O ile obecność Rafała, Basi (Teresa Lipowska) czy Zosi Kisielowej (Małgorzata Różniatowska) nikogo nie dziwi, o tyle pojawienie się Marty jest dużym zaskoczeniem. Na zdjęciu można też zobaczyć małego Mikołaja Zduńskiego, więc fotografia musiała powstać niedawno!

Marta przed laty wyjechała z Polski i od tej pory jest rzadko wspominana przez swoich krewnych. Jej obecność w rodzinnym domu zwiastuje powrót zza granicy i nowe komplikacje w życiu rodziny Mostowiaków.

Pozostaje pytanie, co skłoniło Martę do przyjazdu. Czy przed czymś ucieka? Jako sędzia już wielokrotnie narażała się niebezpiecznym ludziom, a dwa razy o mały włos nie padła ofiarą zamachu. Być może po raz kolejny ktoś czyha na jej życie?

Magda po aferze z Budzyńskim wróci do Olka? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Tymczasem związek Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) czeka trudna próba. Czy Marta spróbuje odzyskać byłego męża? Między Chodakowską a jej ukochanym doszło już do nieprzyjemnej rozmowy na temat jego poprzedniego małżeństwa. A może na drodze Marty pojawi się ktoś całkiem nowy? Odpowiedzi na te pytania poznamy już po wakacjach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×