"M jak miłość" po wakacjach 2018. Marysia i Artur znowu razem? Zamieszkają w Grabinie! [CO SIĘ WYDARZY?]

Zagadka rozwiązana! Już wiemy, kto zaopiekuje się rodzinnym domem w Grabinie! Zdjęcia opublikowane przez Marcina Mroczka rozwiały wszystkie wątpliwości!

Multimedia

"M jak miłość" przygotowuje nową czołówkę, a gwiazdy ujawniają kolejne zdjęcia z planu. Tym razem na Instagramie pochwalił się Marcin Mroczek, który wrzucił zdjęcia z prac nad segmentem poświęconym serialowej Basi Mostowiak, czyli Teresie Lipowskiej. Przy okazji aktor zdradził, co stanie się z domem w Grabinie!

Iza i Marcin znowu razem! Jak pozbędą się Artura? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Marcin Mroczek pokazał, co zarejestrowały kamery. Na krótkim filmiku widać Basię, za którą stoją Maria (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa). Przypominamy, że małżonkowie rozstali się po tym, jak mężczyzna zdradził żonę. Wygląda na to, że scenarzyści znów postanowili połączyć ich losy. Obecność Basi wskazuje, że para wkrótce zamieszka razem z matroną rodu Mostowiaków. W tej chwili Basia przebywa u Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), którzy spodziewają się swojego trzeciego i czwartego dziecka.

Co więcej, na nagraniu Basia trzyma w dłoniach jabłko. Sad i jabłonie nieodmiennie kojarzą się z domem w Grabinie. Jakiś czas temu zastanawialiśmy się, kto zamieszka w nim po wyjeździe Ewy (Dominika Kluźniak) i Marka (Kacper Kuszyński). Znamy już odpowiedź! Do domu powróci Basia, tym razem w towarzystwie pogodzonych ze sobą Marysi i Artura.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×