"M jak miłość" po wakacjach 2018. Marysia ma nową siostrę? Kolejne zdjęcia z planu! [CO SIĘ WYDARZY?]

Marysia ma burzliwe życie - najpierw dowiedziała się, że nie jest córką Lucjana, poznała swojego biologicznego ojca i przyrodniego brata. Teraz do jej najbliższej rodziny dołączy ktoś jeszcze...

Multimedia

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) rozstali się po tym, jak mężczyzna postanowił rozpocząć nowe życie ze swoją kochanką. Krążą plotki, że para niebawem znów stanie na ślubnym kobiercu! To nie jedyna rewelacja dotycząca ich rodziny!

Przerażona Agnieszka i Budzyński we krwi! Prawnik i pani prokurator są w niebezpieczeństwie? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

"M jak miłość" powitało w obsadzie nową osobę! Możemy już oficjalnie potwierdzić, że Katarzyna Kwiatkowska na stałe zagości w serialu. Aktorka zagra siostrę Artura, która przyjedzie z Norwegii, aby wziąć udział w rodzinnej uroczystości. Szykuje się ślub Marysi i Artura?

Już teraz Robert Moskwa publikuje coraz więcej zdjęć z planu - na wielu towarzyszy mu właśnie Kasia Kwiatkowska. On oraz pozostali aktorzy nie kryją, że w "M jak miłość" odbędzie się ważna ceremonia, która zgromadzi bohaterów z różnych wątków. Na uroczystości pojawią się m.in. Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Wojtuś (Feliks Matecki), Marta (Dominika Ostałowska), ale też Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek), postać Kwiatkowskiej i bardzo elegancko ubrany Artur.

Kolejna postać zniknie serialu! To skomplikuje życie Szymka i Marcina! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Moskwa, znany z tego, że lubi mieszać w głowach widzów, zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie pierścionka zaręczynowego lub obrączki. Biżuterię oznaczył tagiem "małgorzata_pienkowska", co samo w sobie świadczy o planach Rogowskiego. Na Instagramie Roberta Moskwy można też znaleźć zdjęcie Teresy Lipowskiej podpisanej jako "serialowa mama" - czy trzeba nam czegoś więcej?

Jeżeli Artur i Marysia rzeczywiście po raz drugi wezmą ślub, postać grana przez Kwiatkowską zostanie nową szwagierką najstarszej z rodzeństwa Mostowiaków. W jaki sposób wpłynie ona na losy pozostałych bohaterów? To się jeszcze okaże!

Basia się zakocha? Kto zastąpi Lucjana? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×