"M jak miłość" po wakacjach 2018. Naćpana Iza? Czy Marcin ocali ją przed Arturem? [CO SIĘ WYDARZY?]

Artur wpadnie na kolejny pomysł, jak podporządkować sobie Izę. Tymczasem Marcin uświadomi sobie powagę sytuacji i ruszy na ratunek dziewczynie. Czy zdoła ją ocalić, nim będzie za późno? Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 w TVP2! - sprawdź program tv

Iza (Adriana Kalska) i jej córeczka zostały uprowadzone przez Artura (Tomasz Ciachorowski). Marcin po rozmowie z Karskim (Krzysztof Kwiatkowski) postanowi je odnaleźć i wyrwać z rąk psychopaty. Czy mu się uda?

Marcin weźmie ślub z Anią?! Iza jednak zginie? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Od byłej opiekunki Mai Marcin dowie się o leśniczówce pod Łodzią. Natychmiast domyśli się, że to tam Artur zabrał Izę. W 1380. odcinku "M jak miłość" Chodakowski ruszy na pomoc porwanym. Szybko uświadomi sobie, że jest śledzony...

Okaże się, że jego tropem cały czas podąża Ania (Maria Pawłowska). Razem z nią Marcin spróbuje uratować dawną kochankę. Według doniesień "Świata Seriali" w tym samym czasie Artur poda Izie groźne leki!

Katia zabije Igora żeby ratować Pawła?! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Marcin i Ania nie uwierzą zapewnieniom gosposi, która będzie twierdziła, że w leśniczówce nikogo nie ma. Odurzona lekami Iza wymknie się Arturowi i ucieknie do pobliskiego lasu. Tam wreszcie wpadnie w ramiona stęsknionego Marcina. Czy uda im się zbiec przed psychopatą? Już niedługo dowiemy się, co kryją nowe odcinki "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sara konta (gość)

    Jest udało się. Cieszą super

    30.08.2018 21:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×