"M jak miłość" po wakacjach 2018. Natalka wróci do Grabiny! Co będzie z Frankiem? [CO SIĘ WYDARZY?]

W zeszłym sezonie serialu Natalka i jej niedawno poślubiony mąż wyjechali w Bieszczady, gdzie Franek otrzymał nową, dochodową posadę. Wygląda jednak na to, że już niedługo dziewczyna powróci do Grabiny!

Multimedia

28 maja Barbara Kurdej-Szatan przejęła kontrolę nad oficjalnym kontem "M jak miłość" na Instagramie. Przy okazji aktorka podzieliła się z widzami zdjęciami z planu. Na jednym z nich widać Teresę Lipowską w towarzystwie uśmiechniętej Marcjanny Lelek, czyli serialowej Natalki. Czy to oznacza, że przybrana córka Hanki i Marka znów zagości na ekranie?

Ala przyjedzie do Polski po Basię! Olga Frycz wróci do serialu? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Po wielu perypetiach związanych z intrygami zakochanej w leśniczym Uli (Iga Krefft) oraz jego byłej narzeczonej, Justyny (Olga Kalicka), związek Natalki i Franka (Piotr Nerlewski) znalazł wreszcie szczęśliwy finał. Para stanęła na ślubnym kobiercu i wkrótce potem wyjechała, by rozpocząć nowe życie w Bieszczadach. Najwyraźniej scenarzyści serialu postanowili jeszcze raz namieszać w ich wątku i przywrócić Natalię do serialu. Dziewczynie zapewne nie będzie towarzyszył jej mąż - Piotr Nerlewski zrezygnował z "M jak miłość", aby wcielić się w postać Bartka w nowo powstałym serialu "Za marzenia".

Być może w roli Franka pojawi się inny aktor. Jeżeli nie, scenarzyści będą musieli znaleźć sposób, by rozłączyć Natalkę z jej mężem. W takim przypadku pozostaje mieć nadzieję, że siostra Uli nie będzie musiała długo czekać na nową miłość!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×