"M jak miłość" po wakacjach 2018. Nowa czołówka już jest! Barbara Kurdej-Szatan czy Beata Kozidrak - kto śpiewa? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"M jak miłość" po wakacjach 2018 - nowa czołówka. Producenci serialu od początku wakacji zapowiadali powstanie nowej czołówki. Teraz, tuż przed premierą powakacyjnych odcinków publikujemy pełne nagranie. Kto zaśpiewał nową piosenkę czołówkową? Sprawdźcie!

Multimedia

"M jak miłość" już 3 września wróci na ekrany Polaków! Co więcej, po wakacjach serial zyska nową czołówkę. Już w czerwcu udało nam się zdobyć kilka zdjęć z planu, jednak nadal nie było wiadomo, czy twórcy zdecydują się na zmianę piosenki czołówkowej. Teraz wszystko jest już jasne!

"Drogi wolności", "M jak miłość" i "The Voice of Poland" w jesiennym spocie promocyjnym TVP! [WIDEO]Zobacz więcej

Nowa czołówka "M jak miłość" zadebiutowała dziś na Instagramie i oficjalnym profilu serialu na Facebooku. Widzimy w niej m.in. przytulonych Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) oraz Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa), którzy stoją za plecami Basi (Teresa Lipowska). Jak możemy się domyślać, to właśnie Rogowska i jej były mąż zamieszkają teraz w Grabinie.

W czołówce nie mogło też zabraknąć Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), którym towarzyszy Ania (Maria Pawłowska). Czy uda się wyciągnąć Lewańską z rąk Artura (Tomasz Ciachorowski) i jak rozwiąże się miłosny trójkąt między Chodakowskim a dwiema pięknymi kobietami? Odpowiedź poznamy już na jesieni!

Co jednak najważniejsze, piosenka czołówkowa to nadal utwór Beaty Kozidrak, "Nie pytaj o miłość". Plotki o tym, że Barbara Kurdej-Szatan zastąpi starszą koleżankę i zaśpiewa w czołówce całkowicie nową piosenkę, okazały się nieprawdą!

Nowością są za to Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński), którzy prawdopodobnie odegrają teraz dużą rolę w siedlisku. Co jeszcze można zobaczyć w nowej czołówce "M jak miłość"? Sprawdźcie sami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KRZYSZTOF DARCZ (gość)

    CEZARY PAZURA

    24.08.2018 18:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×