"M jak miłość" po wakacjach 2018. Paweł zginie? Wszystko przez ślub z Katią! [CO SIĘ WYDARZY?+ZDJĘCIA]

Paweł Zduński od zawsze miał skłonność do pakowania się w tarapaty, jednak tym razem może nie wyjść z nich cało! Czy małżeństwo z Katią okaże się dla niego śmiertelnie niebezpieczne? Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 od 27.08.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Paweł (Rafał Mroczek) umrze? Od początku było wiadomo, że jego ślub z Katią (Joanna Jarmołowicz) nie doprowadzi do niczego dobrego, ale teraz Zduński musi przygotować się na spotkanie z groźnymi gangsterami!

Marta będzie miała kolejny romans? Co z Andrzejem? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Katia poinformuje męża, że niedługo w Polsce zjawi się jej ojciec. W obawie, by rodzic nie odkrył ich oszustwa, ona i Paweł będą musieli udawać szczęśliwe małżeństwo. Katia zaproponuje, żeby zrobili sobie dużo zdjęć, w różnych sytuacjach. Już wkrótce wizyta ojca okaże się najmniejszym z ich problemów...

W 1378. odcinku "M jak miłość" Igor (Ali Bakhrutdinov), dawny narzeczony Katii, dowie się, że jego ukochana została mężatką. Mężczyzna od razu zadzwoni z Gruzji do Polski: - Więc jesteś teraz mężatką? - spyta przerażoną Katię. - Gratuluję. Różnie w życiu bywa. Dziś mężatka, jutro, kto wie... może wdowa?

Pierwsze odcinki za darmo w internecie! Jak zaczęła się historia rodu Mostowiaków? [GDZIE OGLĄDAĆ?]Zobacz więcej

Jak już wiemy, Igor jest groźnym bandytą i nie zawaha się przed niczym, byle odzyskać swoją narzeczoną. Czy Paweł przeżyje spotkanie z gangsterami? Odpowiedź przyniosą nowe odcinki "M jak miłość", które zobaczymy jeszcze w tym miesiącu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • sara konta (gość)

  paweł nie zgine ja z tego nie pozwole żeby zginą

  09.03.2019 16:05
 • Ok (gość)

  Ok

  08.10.2018 20:10
 • Krysia (gość)

  O nie! Tylko nie to! Od początku wiedziałam, że to małżeństwo Pawła z Katią nic dobrego nie przyniesie. Przecież on ledwo doszedł do siebie po rozwodzie z Alą, a teraz znów kolejna kobieta pakuje go w tarapaty. Razem z mężem mamy nadzieję, że redaktorzy Tele Magazynu są w błędzie i Paweł nie zginie. Była by to ogromna strata dla nas wszystkich, a szczególnie dla Marysi Rogowskiej, która kilka lat temu straciła przecież wspaniałego męża i ojca bliźniaków – Krzysztofa Zduńskiego (niektórzy uważali, że był on nieudacznikiem, ale to nie prawda – był wspaniałym, honorowym człowiekiem pełnym pasji i miłości). Ostatnio coraz więcej zabójstw w M jak Miłość. Po tragicznej śmierci Tomka Chodakowskiego przychodzi pora na Pawła Zduńskiego? Razem z mężem i sąsiadką apelujemy do władz telewizji, dyrekcji programu drugiego oraz do twórców serialu, żeby Paweł Zduński nie zginął. Wszyscy pragniemy jednego – żeby Paweł w końcu odnalazł szczęście, na które zasługuje. Piotr ma żonę, dzieci, dobrą pracę i pieniądze, a Paweł ma tylko problemy…

  05.08.2018 21:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×