"M jak miłość" po wakacjach 2018. Paweł znów bierze ślub? Na Deszczowej wielkie przyjęcie! [CO SIĘ WYDARZY?]

Pogoda wakacyjna, ale aktorzy z "M jak miłość" nie mają ani chwili wolnego! Do sieci trafiły kolejne relacje z planu. Czego można się z nich dowiedzieć?

Multimedia

Marcin Mroczek pożalił się wczoraj na Instagramie, że gdy wszyscy szykują się do snu, on nadal przebywa na planie serialu. Przy okazji aktor zdradził, że w jednym z powakacyjnych odcinków jego bohater - jak na prawnika przystało - pochwali się znajomością łaciny!

Artur znalazł nową miłość? Kim jest tajemnicza blondynka? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Culpa est immiscere se rei ad se non pertinenti - wygłosi Piotrek podczas spotkania w ogrodzie na Deszczowej. Co to oznacza? Winą jest mieszanie się do rzeczy, które nas nie dotyczą! Czy Piotrek sięgnie po łacińską sentencję, by przeprosić kogoś za to, że wtrącał się w jego sprawy?

Na pozostałych zdjęciach z planu widać całą rodzinę Zduńskich na przyjęciu w domu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka. Gospodarze zadbali nawet o muzykę na żywo! Z jakiej okazji wyprawiono zabawę? Wiadomo, że na miejscu są Paweł (Rafał Mroczek) i Julia (Julia Kryszak) - oboje bardzo elegancko ubrani, przy czym dziewczyna ma na sobie coś przypominającego białą suknię! Czy to możliwe, że po wielu przejściach para stanie wreszcie na ślubnym kobiercu? Jeżeli tak, co z Katią (Joanna Jarmołowicz)? Trudno uwierzyć, że fikcyjne małżeństwo Pawła tak szybko się zakończy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×