"M jak miłość" po wakacjach 2018. Przerażona Agnieszka i Budzyński we krwi! Prawnik i pani prokurator są w niebezpieczeństwie? [CO SIĘ WYDARZY?]

Magdalena Walach, czyli Agnieszka z "M jak miłość" wrzuciła do sieci niepokojące zdjęcie! Przerażona pani prokurator pozuje z ukochanym Magdy - Budzyńskim. Na twarzy prawnika można dostrzec ślady pobicia! Co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018, o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Coś strasznego wydarzy się w życiu Agnieszki (Magdalena Walach) i Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość" po wakacjach 2018. Sugeruje to najnowsze zdjęcie, które aktorka opublikowała na swoim profilu społecznościowym. Widzimy na nim przerażoną Agnieszkę, a a twarzy prawnika można dostrzec ślady pobicia!

Mikołaj Roznerski o nowych odcinkach: Happy endu nie będzie, ale... [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Przypominamy, że Agnieszka prowadziła ostatnio trudną sprawę dotycząca wyłudzeń VAT-u, przez co naraziła się gangsterom. Olszewska w trosce o przyszłość swojej córeczki Helenki w "M jak miłość" po wakacjach 2018 zdecyduje się spisać testament u Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Wygląda więc na to, że ukochany Magdy zaangażuje się w sprawę Olszewskiej, a konsekwencje tych działań będą dla niego... bolesne.

Co wydarzy się w tym wątku? Czy Agnieszka i Budzyński znajdą się wkrótce w niebezpieczeństwie? Przekonamy się oglądając nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2018.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×