"M jak miłość" po wakacjach 2018. Ślub w nowych odcinkach! Kto powie sakramentalne "tak"? [CO SIĘ WYDARZY]

Ślub w "M jak miłość" po wakacjach 2018! W nowych odcinkach serialu TVP2 zobaczymy kościelną uroczystość, na której pojawi się wielu bohaterów. Kto powie sobie sakramentalne "tak"?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Czyżby szykował się ślub w "M jak miłość"? Na to wygląda, bo gwiazdy serialu opublikowały właśnie zdjęcia, na których widać ich eleganckich w kościelnych wnętrzach. Czy wiadomo, kto powie sobie sakramentalne "tak"?

Julka czy Kalina? Kogo wybierze Paweł? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]Zobacz więcej

Na zdjęciach widać Marzenkę (Olga Szomańska), Andrzejka (Tomasz Oświeciński), Piotrka (Marcin Mroczek) i Pawła (Rafał Mroczek). Ten skład może sugerować, że ślub będą brali bohaterowie zamieszkujący Siedlisko, np. Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) - brat Andrzejka lub bliscy znajomi całej czwórki - np. Marcin (Mikołaj Roznerski). Pytanie brzmi tylko - z kim? Z Izą (Adriana Kalska) czy Anią (Maria Pawłowska)?

"M jak miłość" - streszczenia odcinków w naszym serwise!

Wskazuje się także, że być może kolejny ślub wezmą Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa)! Para jest przecież sobie coraz bliższa i wygląda na to, że Marysia powoli zapomina o zdradzie męża. O tym, że to ten typ jest najbardziej trafny może świadczyć obecność Katarzyny Kwiatkowskiej na jednym ze zdjęć. Aktorka ma się bowiem wcielić w siostrę Artura. Nie należy zapominać o tym, że blisko powiedzenia sobie sakramentalnego "tak" są też Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek). Istnieje również możliwość, że wcale nie chodzi o ślub, ale o chrzciny. Przypomnijmy, że Kinga (Katarzyna Cichopek) spodziewa się bliźniaków! Jak będzie naprawdę? Przekonamy się już wkrótce!

Wszystkie dziewczyny Marcina Chodakowskiego. Ile miał miłości? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×