"M jak miłość" po wakacjach 2018. To Ania będzie nową mamą Szymka! Marcin zapomni o Izie? [CO SIĘ WYDARZY]

Marcin w "M jak miłość" postanowi związać się z Anią! W nowych odcinkach po wakacjach będzie chciał, aby Szymek dowiedział się o tym i zaczął traktować Anię jak mamę. Co z Izą? Czy Chodakowski całkiem o niej zapomni?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 w TVP2! - sprawdź program tv

W życiu Marcina (Mikołaj Roznerski) nigdy nie brakowało kobiet. Po śmierci Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) - mamy Szymka (Staś Szczypiński), długo nie mógł zaangażować się w żaden związek. Dopiero, gdy pojawiła się Iza (Adriana Kalska) jego serce mocniej zabiło. Niestety, i ten związek się rozpadł, a w życiu Marcina pojawiła się Ania (Maria Pawłowska).

Maria Pawłowska - kim jest piękna gwiazda serialu? Ile ma lat? Skąd pochodzi? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 związek Ani i Marcin wejdzie w kolejny etap. Dziewczyna wprowadzi się do Chodakowskiego! Marcin przyzna jednak, że wciąż myśli o Izie i Mai (Anna Wierzchoń), które przepadły bez śladu. Wyzna, że podejrzewa, iż zostały porwane przez Artura (Tomasz Ciachorowski). Nie będzie się mylił!

Kiedy pojawi się nowy trop w poszukiwaniach, Chodakowski będzie chciał wziąć udział w śledztwie. Ania będzie w tej sprawie bardzo wyrozumiała. Marcin uzna więc, że nadszedł czas, aby powiedzieć Szymkowi o ich związku. Czy chłopiec będzie traktował Anię jak mamę?

Zmiany w ramówce - Mostowiakowie nie wrócą w sierpniu! Kiedy nowe odcinki? [DATA PREMIERY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ehc (gość)

    Beznadziejnie, lepiej pasuje do Izy, z reszta miał juz tyle kobiet w tym serialu ze robi sie to nudne

    09.08.2018 09:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×