"M jak miłość" po wakacjach 2018. Ula i Bartek przejmą siedlisko? Co z Jankiem? [CO SIĘ WYDARZY?]

Ula miała już poukładane życie, kiedy nagle na jej drodze pojawił się Bartek. Wygląda na to, że dziewczyna całkowicie ulegnie urokowi przestępcy i na stałe zwiąże z nim swoje losy!

Multimedia

Ula (Iga Krefft) i Janek (Tomas Kollarik) stanowili szczęśliwą parę, aż do przypadkowego spotkania dziewczyny z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński). Brat Andrzejka (Tomasz Oświeciński) od razu wpadł w oko Mostowiakównie i dopiero po jakimś czasie Ula odkryła, że jej adorator jest przestępcą. Mimo wielu wątpliwości dziewczyna zdecydowała się na wspólną ucieczkę z ukochanym. Wygląda jednak na to, że już po wakacjach para wróci do Grabiny. Możemy nawet domyślać się, gdzie zamieszkają zakochani...

Barbara Kurdej-Szatan z mężem na planie. Joasia zaśpiewa dla Tomka [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ania (Tamara Arciuch) i Ula świetnie się dogadują, pod nieobecność ciotki dziewczyna zarządzała nawet siedliskiem. Ponadto Anna zawsze wspierała siostrzenicę w jej decyzjach. Czy i teraz stanie po stronie Mostowiakówny?

Na materiałach z planu nowej czołówki widać Ulę w objęciach Bartka. Bardzo prawdopodobne, że para już niedługo zamieszka w siedlisku, a może nawet przejmie nad nim opiekę? Ula sprawdziła się już w tej roli, warto też pamiętać, że na miejscu pracują Andrzejek i Marzenka (Olga Szomańska), czyli najbliżsi krewni Bartka. Pozostaje pytanie, co w tej sytuacji zrobi Janek? Czy zawalczy o uczucie byłej narzeczonej, a może sam poszuka szczęścia u boku Sonii (Barbara Wypych)?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×