"M jak miłość" po wakacjach 2018. Wojtuś zakochany! Joasia będzie miała problemy przez pierwszą miłość syna! [CO SIĘ WYDARZY]

Przed Wojtusiem w "M jak miłość" pierwsze zakochanie! W związku z tym, Joasia będzie musiała zmierzyć się z dziwnym zachowaniem chłopca. Wojtuś zacznie wagarować i będzie miał przed Asią sekrety. Kim będzie pierwsza miłość młodego Chodakowskiego?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2018 od 27.08.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Po śmierci Tomka (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) została jedynym opiekunem prawnym Wojtusia (Feliks Matecki). Chłopiec traktuje ją jak swoją biologiczną mamę, razem przeżywali żałobę po Tomku i sam starał się nie dokładać problemów Asi. Teraz jednak jego życiem zawładnie inna kobieta...

Joasia i Michał będą razem? Czeka ich burzliwa rozmowa! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

W 1379. odcinku "M jak miłość" Joasia zostanie wezwana do szkoły Wojtusia. Okaże się bowiem, że zachowanie chłopca wymyka się spod kontroli. Wojtek opuścił się w nauce, ma kilka jedynek, wagaruje i grozi mu ocena niedostateczna z zachowania! Joasia będzie w szoku - po pierwsze, że słyszy o Wojtku coś takiego, po drugie - że niczego nie zauważyła.

Wychowawczyni zasugeruje Joasi, że dziwne zachowanie chłopca ma związek z jego życiem uczuciowym. Wkrótce wyjdzie na jaw, że młody Chodakowski zakochał się! Jego pierwszą miłością będzie koleżanka z klasy, Ola (Oliwia Dąbrowska). Wojtuś pobije się nawet o nią z kolegami! Jedyną osobą, której opowie o wszystkim będzie Michał (Paweł Deląg), a sąsiad wstawi się za nim w rozmowie z Joasią. Ostrowski zorganizuje też Wojtkowi imprezę imieninową, podczas której chłopiec zauroczy Olę magiczną sztuczką!

Mikołaj Roznerski o tym, czy Iza przeżyje. Co zrobi Marcin? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Natalka (gość)

    Fajne wiadomości można uzyskać

    13.08.2018 15:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×