"M jak miłość" po wakacjach 2018. Zosia w ciąży? Julka Wróblewska zdradziła kilka faktów [CO SIĘ WYDARZY?]

Zosia od jakiegoś czasu rzadko pojawia się w "M jak miłość". Na szczęście po wakacjach widzowie znów zobaczą wychowanicę Joasi i Tomka. Co więcej, dorastającą dziewczynę czekają nowe dylematy... Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Multimedia

Zosia (Julia Wróblewska) została adoptowana przez Małgosię (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk), a po śmierci swojej przybranej mamy przeszła pod opiekę Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Obecnie dziewczyna przebywa we Francji razem z Tarnowskim (Juliusz Krzysztof Warunek), jednak już niedługo wróci do kraju, gdzie czekają ją kolejne perypetie.

Joasia nie będzie mogła chodzić! Co jej się stało? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Okazuje się, że nie tylko Wojtuś przeżyje wkrótce swoją pierwszą miłość! Sercowe rozterki będzie przechodzić również Zosia, która zakocha się w kimś po swoim powrocie do Polski. Przez to nowe uczucie jej opiekunka, Joasia, będzie miała jeszcze więcej zmartwień - wiadomo przecież, że zauroczona nastolatka potrzebuje wyjątkowego wsparcia najbliższych.

Co więcej, w rozmowie z "Party" Julia Wróblewska zapowiedziała, że w serialu pojawi się kilka nowych osób. Przyznała też, że scenarzyści szykują dla jej bohaterki nowe wyzwania, a może nawet powiększenie rodziny. Czy Zosia zajdzie w ciążę? Wszystkiego dowiemy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KTO BEDZIE OJCIEM (gość)

    DZIECKA ZOSIA

    21.08.2018 13:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×