"M jak miłość" po wakacjach 2019. Aneta całkowicie się zmieni! Zrezygnuje z zemsty na Olku!? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "M jak miłość" Anetka znów pojawi się w życiu Olka! Jak potoczą się ich relacje w nowym sezonie serialu? Sprawdźcie, co zdradził Maurycy Popiel!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wakacjach w życiu Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel) sporo się wydarzy! Czeka go bolesne rozstanie ze sporo starszą Agnieszką (Magdalena Walach), wpakuje się w dość poważne problemy, a w jego życiu ponownie pojawi się Aneta (Ilona Janyst), z którą w atmosferze skandalu rozstał się pod koniec minionego sezonu, aby móc związać się z Agą (Ina Sobala)!

Aneta i Olek znów razem! Kryńska wróciła go odbić?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wszyscy fani bohaterki serialu "M jak miłość" spodziewali się, że Kryńska zrobi wszystko, aby zemścić się na niewiernym eks-partnerze, lecz okazuje się, że będzie wprost przeciwnie! To właśnie ona będzie przy Olku w trudnych chwilach i pomoże mu się pozbierać! Oto co na ten temat ma do powiedzenia Maurycy Popiel:

Aneta przejdzie przemianę i stanie się postacią na wskroś pozytywną. Nadal będzie orbitować wokół Olka, okazując mu pomoc i serce. Myślę, że to może być bardzo miły i wzruszający, a przy tym dość zaskakujący wątek.

Olek i Agnieszka rozstaną się! Chodakowski wróci do Anety?Zobacz więcej

Co będzie przyczyną tak nagłej zmiany charakteru? Dlaczego drogi Anety i Olka znowu się zejdą? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "M jak miłość" na antenie TVP2! Pierwszy odcinek nowego sezonu już 2 września!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×