"M jak miłość" po wakacjach 2019. Artur dopadnie Izę w dniu ślubu? Dramatyczna groźba Tomka Ciachorowskiego!

Po wakacjach Iza będzie umierała ze strachu przed Arturem i wszędzie będzie widziała zapowiedź tragedii! Czy Skalski w końcu ją dopadnie?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W powakacyjnych odcinkach serialu "M jak miłość" Iza (Adrianna Kalska) będzie drżała ze strachu przed Arturem (Tomasz Ciachorowski), który ucieknie strażnikom i znów znajdzie się na wolności! Narzeczona Marcina (Mikołaj Roznerski) zafiksuje się tak bardzo, że wszystko będzie przypominać jej o zagrożeniu!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Marcin i Jakub się pogodzą? Połączą siły dla dobra Izy!Zobacz więcej

Oto jeden z przykładów. Iza będzie przymierzała swoją wymarzoną suknię ślubną. W pewnym momencie do pomieszczenia wejdzie Chodakowski i zobaczy ją w ślubnej kreacji. Gdy Lewińska się zorientuje, że Marcin ją podgląda, od razu wpadnie w panikę. Mężczyzna nie może zobaczyć ukochanej przed ślubem tylko w sukni ślubnej, bo może to sprowadzić nieszczęście do ich związku!

Wszystko wskazuje na to, że Iza zwyczajnie przesadza. Jednakże w jej obawach może być ziarno prawdy. Jakiś czas temu Tomasz Ciachorowski ostrzegał, że Artur może uderzyć w dniu ich ślubu:

Nie wiem, czy ten dzień, który dla Izy i Marcina miał być najpiękniejszym dniem w życiu, nie okaże się dla nich koszmarem...

Czy ceremonia ślubna Izy i Marcina zakończy się tragedią? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "M jak miłość" już jesienią!

Artur zostanie postrzelony! Kto na niego napadnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×