"M jak miłość" po wakacjach 2019. Artur na wolności zwiąże się z lekarką! Wykorzysta ją do swoich intryg? [CO SIĘ WYDARZY]

Wygląda na to, że Artur będzie sobie dobrze radził na wolności! Wszystko wskazuje na to, że uwiedzie swoją lekarkę! Sprawdź, co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Niedługo najgorsze obawy Izy (Adriana Kalska) się spełnią! W 1451. odcinku "M jak miłość" Artur wymyśli podstęp i ucieknie policjantom! Na wolności zacznie knuć, jak ukarać Izę i Marcina (Mikołaj Roznerski)...

Artur na wolności! Ucieknie policjantom!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wkrótce Artur zyska nowego sprzymierzeńca. W materiale zza kulis, opublikowanym na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie, możemy zobaczyć, że Skalski uwiedzie swoją lekarkę (Ewelina Gnysińska)! Na filmiku Skalski bardzo czule ją przytula... Nawiąże z nią romans, co może znaczyć, że kobieta zamiast odesłać go z powrotem do zamkniętego ośrodka, zacznie z nim współpracować! Pani psychiatra już dawno była pod wrażeniem Artura, który potrafi czarować jak nikt!

Czy kobieta będzie na tyle naiwna, że uwierzy w jego kłamstwa? Czy pomoże mu w jego intrygach? Tego dowiemy się dopiero po wakacjach!

Chodakowski chce zdobyć broń! To on zabije Artura?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×