"M jak miłość" po wakacjach 2019. Asia gotowa na nową miłość. Co na to jej bliscy? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach "M jak miłość" Asia postanowi dać szansę Leszkowi. Ze swoich uczuć zwierzy się Barbarze. Czy dostanie błogosławieństwo od Mostowiakowej? Sprawdź, co wydarzy się po wakacjach!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W "M jak miłość" po wakacjach Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) otworzy się na miłość! Kobieta będzie chciała związać się z Leszkiem (Sławomir Uniatowski). Nie wszyscy jej bliscy będą z tego powodu szczęśliwi...

Leszek będzie błagał Asię, by go nie zostawiała! Co zrobi Chodakowska?Zobacz więcej

Wojtek (Feliks Matecki) otwarcie przyzna, że u boku Asi widziałby Michała (Paweł Deląg). Okaże się jednak, że chłopiec jest jedynym domownikiem który nie popiera jej nowego związku. Zosia (Julia Wróblewska) ucieszy się na wieść, że Joasia nie jest już sama i będzie trzymać kciuki za macochę i Leszka. Najbardziej budujące będzie dla Asi spotkanie z Basią (Teresa Lipowska). Mostowiakowa poradzi jej, by nie żyła przeszłością. Seniorka wyzna, że po śmierci Lucka (śp. Witold Pyrkosz) nauczyła się żyć na nowo. Rozmowa z Barbarą wyraźnie poruszy młodą wdowę:

-Dziękuję, te słowa wiele dla mnie znaczą. Leszek to jedyny mężczyzna przy którym po raz pierwszy od śmierci Tomka (Andrzej Młynarczyk) zapomniałam na chwilę o samotności.

Barbara będzie bardzo szczęśliwa, że Joasia postanowiła dać szansę nowej miłości. Niestety nie wszystko pójdzie po myśli Chodakowskiej. Wkrótce na jej drodze do szczęścia z Leszkiem stanie była partnerka mężczyzny, Nina (Agnieszka Judycka)...

Julka oznajmi Pawłowi, że chce mieć z nim dziecko! Zduński znowu stchórzy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×