"M jak miłość" po wakacjach 2019. Awantura na Deszczowej! Kamil i Paweł pokłócą się o Magdę?! [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach w "M jak miłość" dojdzie do dużej kłótni na Deszczowej, gdzie spotkają się Kamil i Paweł! O co im pójdzie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W ostatnim sezonie "M jak miłość" do Polski wrócił Kamil (Marcin Bosak). Okazało się, że jest śmiertelnie chory i chce odzyskać Magę (Anna Mucha). W końcu poddał się operacji, która uratowała mu życie, ale nie udało mu się zdobyć serca byłej ukochanej. Pojawi się jednak w nowych odcinkach i nadal będzie mieszał!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Werner zakręci się koło Julki? Odbierze ją Pawłowi?Zobacz więcej

Aktorzy już kręcą kolejne odcinki i wygląda na to, że nie będzie nudno! Katarzyna Cichopek-Hakiel na swoim profilu na Instagramie zamieściła fotkę z planu i zdradziła, że kręcą sceny wielkiej awantury na Deszczowej:

Kolejny piękny dzień na Deszczowej. Dziś kręcimy dla Was sceny kłótni 🤭 awantura na całego, ale spokojnie, nie z moim filmowym mężem

Okazało się, że oprócz niej na planie znaleźli się także serialowy Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek), Kamil i niania Nadia (Aleksandra Chapko). Na relacji, którą udostępnił Marcin Mroczek, widzimy Pawła i Kamila siedzących naprzeciwko siebie przy stole. Są bardzo spięci i mają bojowe miny! Wygląda na to, że to właśnie oni mocno się pokłócą! O co im pójdzie? Może o Magdę? Więcej dowiemy się pewnie niebawem!

Artur będzie szantażował Kamila! Gryc mu pomoże?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×