"M jak miłość" po wakacjach 2019. Bartek znowu wpadnie w kłopoty! Ula pożałuje ślubu? [CO SIĘ WYDARZY]

W pierwszym odcinku "M jak miłość" po wakacjach, dowiemy się, że małżeństwo Uli nie jest tak bardzo udane. Okaże się, że Bartek znowu wpadnie w kłopoty i będzie miał długi! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wielu problemach i długich rozmyślaniach, Ula (Iga Krefft) została w końcu żoną Bartka (Arkadiusz Smoleński). W dodatku Janek (Tomas Kollarik) usunął się im z drogi, bo wyjechał z Grabiny. Wydawałoby się, że teraz może być już tylko dobrze, ale nic bardziej mylnego...

Werner chce się ustatkować! Zorganizuje casting na matkę swoich dzieci!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1452. odcinku "M jak miłość", pierwszym, który zobaczymy po wakacjach, okaże się, że od ślubu Uli i Bartka minęło kilka tygodni. W ich związku pojawią się kolejne problemy. Lisiecki będzie miał kłopot ze znalezieniem pracy i wpadnie w długi. Oczywiście nie powie o tym swojej żonie, tylko spotka się w siedlisku ze swoim podejrzanym znajomym i na coś się z nim umówi. - Tak, jak ci mówiłem - potrzebna jest mi teraz każda złotówka. Także wchodzę w to.

Ich rozmowę podsłucha Ula, która będzie bardzo zawiedziona, że mąż ma przed nią jakieś tajemnice. Zapyta go wprost, o co chodzi, ale ten zbagatelizuje sprawę.

- Jeśli masz jakieś długi, to po prostu mi to powiedz.
- Wszystko będzie dobrze.

W co wplątał się Bartek? Czy jego małżeństwo z Ulą czeka kryzys? Wiemy już na pewno, że w ich życiu ponownie pojawi się Janek, co nie może skończyć się dobrze...

Małżeństwo Uli się rozpadnie?! Janek wróci do Grabiny i ją pocałuje!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×