"M jak miłość" po wakacjach 2019. Basia i Marysia uratują związek Julki i Pawła? Wkroczą do akcji! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Basia podsłucha kłótnię Julki i Pawła i poprosi Marysię o pomoc! Uda im się ich pogodzić? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Niestety wygląda na to, że związek Julki (Joanna Kuberska) i Pawła (Rafał Mroczek) znowu będzie przechodził kryzys. W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" wiele ich poróżni...

Paweł nie chce trwałego związku z Julką? Przekreśli ich wspólne plany! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Zacznie się od tego, że Julka zaproponuje ukochanemu wspólne mieszkanie. On od razu utnie temat, a ich rozmowę usłyszy Basia (Gabriela Raczyńska). Od razu uzna, że musi pomóc im uratować ich związek, więc zwróci się z tym do Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Opowie jej, że nie jest między nimi dobrze i poprosi o interwencję, a Rogowska poważnie porozmawia z synem.

- Wiem, że Julka marzy o stabilizacji, o dużej rodzinie. Nie możesz ignorować jej oczekiwań, potrzeb, udawać, że nie ma tematu - uświadomi synowi Marysia.

Niestety "kazanie" matki wcale nie pomoże. Jeszcze tego samego dnia Paweł powie Julce, że nie jest gotowy na dziecko... Czy ich związek jeszcze da się uratować?

Julka oznajmi Pawłowi, że chce mieć z nim dziecko! Zduński znowu stchórzy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×