"M jak miłość" po wakacjach 2019. Była ukochana Leszka trafi do szpitala! Krajewski zostawi Asię i zajmie się ciężarną? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach w "M jak miłość" okaże się, że Nina, była ukochana Leszka, która jest z nim w ciąży, wcale nie zniknie z jego życia! Kobieta trafi do szpitala i Krajewski się nią zajmie! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W ostatnich odcinkach tego sezonu "M jak miłość" Asia (Barbara Kurdej-Szatan) zbliżyła się w końcu do Leszka (Sławomir Uniatowski) i para spędziła ze sobą noc. Oboje nie wiedzą jednak, że Krajewski wkrótce zostanie ojcem...

Małżeństwo Uli się rozpadnie?! Janek wróci do Grabiny i ją pocałuje!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jego była ukochana, Nina (Agnieszka Judycka), jest z nim w ciąży. Do tej pory nie miała jak mu o tym powiedzieć, bo Leszek nie chciał z nią rozmawiać. W końcu wysłała mu wiadomość, w której wyznała mu prawdę i stwierdziła, że jeśli się nie odezwie, to sama sobie poradzi. Nie wiedziała jednak, że Krajewski zgubił swój telefon i nie miał szansy dowiedzieć się, że zostanie ojcem.

Ze zdjęć, które opublikowała jakiś czas temu Agnieszka Judycka, serialowa Nina, wygląda na to, że jej bohaterka trafi do szpitala! Nie wiadomo, co dokładnie się jej przydarzy, ale kobieta nie uniesie się honorem i zawiadomi o tym fakcie Leszka, który natychmiast zjawi się u jej boku.

Wygląda na to, że Krajewski w końcu dowie się, że Nina spodziewa się dziecka! Jak to wpłynie na jego związek z Asią? Dowiemy się wkrótce!

Olek będzie rozdarty między Agnieszką a... Agą! Którą wybierze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×