"M jak miłość" po wakacjach 2019. Janek straci nad sobą kontrolę? Ucieknie od Uli zaraz po pocałunku! [CO SIĘ WYDARZY]

Powrót Janka mocno namiesza w życiu mieszkańców Grabiny! Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" policjant podejmie w końcu jakąś decyzję? Sprawdź, co wydarzy się w życiu bohatera!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Pod koniec minionego sezonu serialu "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) postanowił opuścić Grabinę, ponieważ nie mógł znieść tego, że jego ukochana Ula (Iga Krefft) wzięła ślub z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński)!

Małżeństwo Uli się rozpadnie?! Janek wróci do Grabiny i ją pocałuje!Zobacz więcej

Po wakacjach okaże się jednak, że policjant nie zniknie na długo. Bardzo szybko wróci do Grabiny i znów namiesza w życiu córki Marka (Kacper Kuszewski). Morawski spotka się się z Ulą i ją pocałuje! Szybko jednak zrozumie, że nie miał prawa tego zrobić, cofnie się i nerwowo zacznie oddalać się w stronę leśniczówki. Znów będzie chciał uciec!

Gdy trochę ochłonie, spróbuje jakoś poukładać swoje życie. Pogodzi się z Sonią (Barbara Wypych) i wspólnie ustalą, że mogą zostać przyjaciółmi. Będzie jednak całkowicie rozbity... Nie będzie wiedział czy zostać, czy uciekać! Całej sytuacji nie ułatwi pojawienie się jego matki Weroniki (Ewa Kasprzyk), która ponownie spróbuje ułożyć życie syna.

Czy Janek zdoła kiedyś uwolnić się od nieszczęśliwej miłości?

Powrót Sobańskiej! Matka Janka zeswata go z Sonią?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×