"M jak miłość" po wakacjach 2019. Julka i Aga na dobre przejmą władzę w bistro! Co na to Kinga? [CO SIĘ WYDARZY]

Gdy Kinga zostanie w domu z dziećmi, to Julka i Aga wezmą na siebie całą pracę w bistro! Jak sobie poradzą? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kinga (Katarzyna Cichopek) z "M jak miłość" przez pewien czas chce skupić się na wychowywaniu dzieci. Z tego powodu postanowiła zatrudnić Julkę (Joanna Kuberska) jako menadżerkę w bistro!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Awantura na Deszczowej! Kamil i Paweł pokłócą się o Magdę?!Zobacz więcej

Na początku Zduńska doglądała jeszcze pracy Julki, lecz w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" Kryszakówna na dobre przejmie władzę w bistro. Pomagać jej będzie Aga (Ina Sobala). Na dziewczyny spadnie cały ciężar sporu z Otarem (David Gamtsemlidze), który naśle na bistro policję i straż miejską!

Aga i Julka zaangażują się także w życie towarzyskie. Dziewczyny pomogą zażegnać konflikt w małżeństwie Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek), a także z pewnością odegrają bardzo istotną rolę w dalszych miłosnych perypetiach Olka (Maurycy Popiel), który znów znajdzie się na celowniku Anety (Ilona Janyst)!

Kinga nie będzie się bała, że młodsze koleżanki wygryzą ją z interesu! Wręcz przeciwnie, będzie bardzo zadowolona, że w końcu ma czas dla rodziny! A Julka i Aga z pewnością będą wobec niej lojalni. Zduńska nie tylko jest ich szefową, jest też ich przyjaciółką!

Jak dziewczyny poradzą sobie z nowymi wyzwaniami? Tego dowiem już jesienią!

Aneta i Olek znów razem! Kryńska wróciła go odbić?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×