"M jak miłość" po wakacjach 2019. Kacper Kuszewski wraca do serialu? Marek Mostowiak przyjedzie do Polski!

W nowych odcinkach "M jak miłość" Marek pojawi się w rodzinnych stronach. Czy to oznacza, że Kacper Kuszewski zdecydował się na powrót do serialu? Sprawdź, co się wydarzy po wakacjach!

Multimedia

Kacper Kuszewski był związany z serialem "M jak miłość" od pierwszego odcinka. Po 18 latach wcielania się w postać Marka Mostowiaka aktor postanowił odejść z serialu. W listopadzie 2018 roku pojawił się na ekranie po raz ostatni. Scenarzyści wysłali Marka wraz z Ewą (Dominika Kluźniak) i synami za granicę. Widzowie liczyli, że zobaczą mężczyznę na ślubie Uli (Iga Krefft), który odbył się w ostatnim odcinku przed wakacjami. Mostowiak nie dotarł jednak do Grabiny. Czy Marek w końcu przyleci do Polski?

Kacper Kuszewski ostatni dzień na planie! Zobacz, jak wyglądało pożegnanie Marka Mostowiaka [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" okaże się, że Marek odwiedził rodzinne strony! Widzowie dowiedzą się o tym z rozmowy telefonicznej z jego najstarszą siostrą, Marią (Małgorzata Pieńkowska), jednak nie zobaczą Mostowiaka na ekranie... Marek przyleci do Polski ze względu na problemy z synem (Krystian Domagała). Mateusz nie chce mieszkać za granicą - planuje zostać w Grabinie, razem ze swoją dziewczyną Lilką (Monika Mielnicka). Wizyta Mostowiaka nie zostanie pokazana, ponieważ Kacper Kuszewski nie planuje powrotu do serialu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×