"M jak miłość" po wakacjach 2019. Kamil będzie szantażowany przez Artura? Spełni każde jego życzenie! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "M jak miłość" Kamil będzie musiał spłacić dług wdzięczności wobec Artura! Czego zażąda od niego Skalski?

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Niedawno okazało się, że Artur (Tomasz Ciachorowski) i Kamil (Marcin Bosak) są kuzynami! Co więcej, Skalski wyłożył sporą sumę na operację Gryca, dzięki której prawnik zdołał uniknąć śmierci w powodu guza mózgu! Teraz Kamil musi spłacić dług wdzięczności, który zaciągnął wobec Artura.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Artur i Daria wyjadą razem do USA? Skalski obieca jej nowe życie!Zobacz więcej

Gryc nie zna zbyt dobrze swojego kuzyna i nie spodziewa się, że Artur może wykorzystać go do dręczenia Izy (Adriana Kalska)! Tak o relacjach łączących obu mężczyzn opowiada Marcin Bosak:

Stosunek Kamila i Artura to jest dziwna relacja zerwana lata temu. Ich drogi się rozeszły i Kamil nie wie, jakim człowiekiem jest Artur. Jeżeli dostało się taką szansę, że można sobie jeszcze pożyć parę lat, to trudno to przełożyć na pieniądze... Wszystko wskazuje na to, że Kamil będzie bardzo żałował, że się dał wplątać w jakieś zobowiązanie wobec niego.

Artur dopadnie Izę w dniu ślubu? Dramatyczna groźba Tomka Ciachorowskiego!Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach serialu "M jak miłość" Kamil zrozumie, że Skalski jest psychopatą i postanowi zerwać stosunki z kuzynem. Będzie to jednak o wiele trudniejsze niż mogłoby się wydawać:

- Byłem ci winny przysługę i na tym koniec! - powie Kamil w jednej z rozmów z Arturem.

- Nie, żebym ci wypominał, ale uratowałem twoją prawniczą dupę kuzynku! - odpowie mu Skalski sugerując, że tak łatwo się od niego nie uwolni.

Czy Artur wykorzysta Gryca, aby zemścić się na Izie? A może wpadnie na inny szatański pomysł? Śledźcie koniecznie powakacyjne odcinki "M jak miłość"!

Anna Mucha dostała niemoralną propozycję od adoratora!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×