"M jak miłość" po wakacjach 2019. Kisielowa będzie miała nowego współpracownika! Robert będzie zazdrosny? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Kisielowa będzie zmuszona znaleźć zastępcę Dariusza, który okazał się pedofilem. Wybór padnie na Józefa Modrego! Co na to Robert? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) świetnie sprawdza się w funkcji sołtysa. Bardzo pomagał jej w tym współpracownik Dariusz (Henryk Niebudek), ale kiedy okazało się, że jest pedofilem i trafił do więzienia, Zosia została bez "prawej ręki". Po wakacjach się to zmieni!

Lilka i Mateusz zaczną pracować! Udowodnią, że są wystarczająco dojrzali na ślub?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" okaże się, że miejsce Stadnickiego zajmie... Józef Modry (Stefan Friedmann), adorator Barbary (Teresa Lipowska). Już wcześniej pomagał Zosi w walce ze smogiem i bardzo dobrze się dogadują. Józef zostanie stałym mieszkańcem sołectwa, więc będzie spędzał dużo czasu w Grabinie... Co na to Robert? Czy to możliwe, że Zosia zbliży się do Józefa? A może Modry chce po prostu być bliżej Basi i to jej serce zdobyć? Tego dowiemy się już wkrótce!

Bartek chce zdać maturę i iść na studia! Zmieni się dla żony?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×