„M jak miłość” po wakacjach 2019. Kisielowa i Robert nadal będą mieszkać u Mostowiaków! Nigdy się nie wyprowadzą? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach okaże się, że Kisielowa i Robert nadal nie wyprowadzili się z domu Mostowiaków. Mieszkańcy domu w Grabinie będą już mieli ich dosyć! Sprawdź, co wydarzy się w "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) wprowadziła się do domu Mostowiaków, gdy Robert (Krzysztof Tyniec) oszukał ją i okradł, przez co straciła mieszkanie. Basia (Teresa Lipowska) nie potrafiła zostawić przyjaciółki w potrzebie, ale nie spodziewała się, że Zosia nadużyje jej gościnności.

Kisielowa będzie miała nowego współpracownika! Robert będzie zazdrosny? Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Tuż przed wakacjami w "M jak miłość" do domu Mostowiaków wprowadził się także Robert, co szczególnie nie spodobało się Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Dodatkowi lokatorzy ciągle się rządzili i nie przyszło im do głowy, że przeszkadzają innym mieszkańcom. Choć Rogowska wymyśliła podstęp, by para poszukała innego lokum, to jednak po wakacjach Zosia i Robert nadal będą mieszkać z Mostowiakami!

Wygląda na to, że jeszcze długo stamtąd nie znikną! Nadal będą panoszyć się po domu, aż Marysia wprowadzi nową zasadę pukania do drzwi. Tylko czy to coś pomoże?

Ula chce jak najszybciej wyjechać z Grabiny! To przez Janka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×