"M jak miłość" po wakacjach 2019. Leszek odwiedzi Ninę w szpitalu! Ciąża będzie zagrożona? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "M jak miłość" ciężarna Nina trafi do szpitala! Czy dziecku Leszka będzie coś zagrażało? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Pod koniec minionego sezonu serialu "M jak miłość" w drzwiach domu Leszka (Sławek Uniatowski) stanęła Nina (Agnieszka Judycka), była partnerka biznesmena. Okazało się, że kobieta jest w ciąży i potrzebuje pomocy. Krajewski nie chciał jednak mieć z nią nic wspólnego i oskarżył ją o zdradę!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie żegna się z TVP! Aktorka zdradziła kulisy zwolnieniaZobacz więcej

W nowych odcinkach okaże się jednak, że ciąża Niny może być zagrożona! Kobieta trafi do szpitala i poinformuje o tym Leszka, który gdy dowie się że może mieć dziecko, natychmiast przyjedzie na miejsce, aby dowiedzieć się, jaki jest stan malucha. Na razie jeszcze nie wiadomo jednak, czy dziecku będzie faktycznie groziło niebezpieczeństwo. Być może kobieta będzie chciała w ten sposób zwrócić na siebie uwagę bogatego biznesmena i przekonać go do płacenia alimentów.

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie musiała jakoś odnaleźć się w nowej sytuacji? Czy stanie po stronie Niny? A może będzie chciała zatrzymać Leszka tylko dla siebie?

Leszek i Marcin będą rodziną? Ojciec biznesmena zbliży się do Aleksandy Chodakowskiej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×