"M jak miłość" po wakacjach 2019. Marcin i Jakub się pogodzą? Połączą siły dla dobra Izy! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "M jak miłość" odrodzi się przyjaźń Marcina i Jakuba! Policjant pomoże Chodakowskiemu zapewnić Izie bezpieczeństwo! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W jednym z ostatnich przedwakacyjnych odcinków serialu "M jak miłość" Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) poinformował Marcina (Mikołaj Roznerski), że Artur (Tomasz Ciachorowski) uciekł konwojentom i jest na wolności. Oznacza to, że Iza (Adriana Kalska) znów jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie!

Marcin nie chce romansu Agnieszki z Olkiem! Przekona ją do rozstania?Zobacz więcej

Marcin i Jakub będą musieli połączyć siły, aby zapewnić jej bezpieczeństwo. W ostatnich tygodniach relacji między nimi nie układały się jednak zbyt dobrze. Policjant zauroczył się Lewińską i wiązał z nią poważne plany. Poprosił Marcina o zgodę na randkowanie z Izą, a Chodakowski się zgodził. Skończyło się to jednak tak, że Marcin i Iza znów są razem, a Jakub po raz kolejny został sam...

W obliczu zagrożenia Karski będzie jednak potrafił zapomnieć dawne krzywdy i zrobi wszystko, aby pomóc Chodakowskiego. Zdobędzie dla niego broń i da mu lekcje strzelania. Wspólny cel na nowo połączy skłóconych przyjaciół i wszystko wskazuje na to, że w nowych odcinkach będziemy znacznie częściej widywać Jakuba!

Artur zostanie postrzelony! Kto na niego napadnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×