"M jak miłość" po wakacjach 2019. Marcin nie chce romansu Agnieszki z Olkiem! Przekona ją do rozstania? [CO SIĘ WYDARZY]

Marcinowi wyraźnie nie podoba się, że jego brat romansuje z Agnieszką Olszewską. W nowych odcinkach serialu "M jak miłość" da wyraz swojemu niezadowoleniu. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Agnieszka (Magdalena Walach) doświadczyła już niespełnionej miłości i ma za sobą kilka nieudanych związków. W minionym sezonie serialu "M jak miłość" rozstała się z Jackiem (Jan Wieczorkowski) i wdała się w romans z Olkiem Chodakowskim (Maurycy Popiel), który zdradził z nią... Agę (Ina Sobala).

Kacper Kuszewski wraca do serialu? Marek Mostowiak przyjedzie do Polski! Zobacz więcej

Marcinowi, bratu Olka, wyraźnie nie podoba się to, że jego była partnerka z nim romansuje. W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "M jak miłość" postanowi porozmawiać o tym ze swoją matką, Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska), która również nie będzie zadowolona z tego, że jej syn zdradza swoją kolejną partnerkę. Chodakowski spróbuje ją jakoś uspokoić:

Minie kilka tygodni, Agnieszka przejrzy na oczy i wszystko wróci do normy...

Wydaje się jednak, że Olek tak łatwo nie zrezygnuje z podwójnego życia i spróbuje utrzymać przy sobie obie kobiety tak długo, jak to tylko możliwe. Czy Marcin zdoła jakoś zareagować?

Marcin zobaczy Izę w sukni ślubnej! Przyniesie to pecha i Artur ich dopadnie? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×